Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc6) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: Search settings
ro: Opțiuni căutare

en: Full
ro: Complet

en: Show
ro: Arată

en: Notice
ro: Notificare

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Pagination
ro: Paginație

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Wide
ro: Larg

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
