Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: required
be: абавязкова

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Search settings
be: Налады пошуку

en: Show
be: Паказаць

en: site
be: сайт

en: Standard
be: Стандарт

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Compact
be: Кампактны

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Wide
be: Шырокі
