Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Content
et: Sisu

en: required
et: kohustuslik

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Search settings
et: Otsimise sätted

en: Full
et: Täielik

en: Show
et: Näita

en: Standard
et: Standardne

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Compact
et: Kompaktne

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Wide
et: Lai

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
