Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Content
gl: Contido

en: required
gl: requerido

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Search settings
gl: Axuste da busca

en: Full
gl: Completo

en: Show
gl: Amosar

en: Standard
gl: Estándar

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Compact
gl: Compacto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Wide
gl: Ancho

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
