Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: required
ka: აუცილებელი

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Help
ka: დახმარება

en: Full
ka: სრული

en: Show
ka: ჩვენება
