Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Wide
sr: Широко

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
