Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: required
ta: தேவையானது

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Help
ta: உதவி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Search settings
ta: தேடல் அமைவுகள்

en: Full
ta: முழு

en: Show
ta: காட்டு

en: Standard
ta: தரமானது

en: Compact
ta: அடக்கமான

en: Sidebar first
ta: முதல் பக்கபட்டை

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை

en: Sidebar second
ta: இரண்டாம் பக்கபட்டை

en: Footer menu
ta: அடிக்குறிப்பு பட்டி

en: Wide
ta: அகலமான
