Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Content
te: సారము

en: required
te: తప్పనిసరి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Help
te: సహాయం

en: Search settings
te: అన్వేషణ అమరికలు

en: Full
te: పూర్తి

en: Show
te: చూపించు
