Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: Products
el: Προϊόντα

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Add new profile
el: Προσθήκη νέου προφίλ
