Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Invoices
et: Arved

en: Products
et: Tooted

en: Orders
et: Tellimused

en: Profiles
et: Profiilid

en: Add new profile
et: Lisa uus profiil
