Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Promotions
fi: Promootiot

en: Products
fi: Tuotteet

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Add new profile
fi: Lisää uusi profiili

en: Group type
fi: Ryhmän tyyppi
