Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Invoices
fr: Factures

en: Products
fr: Produits

en: Orders
fr: Commandes

en: Profiles
fr: Profils

en: Add new profile
fr: Ajouter un nouveau profil

en: Licenses
fr: Licences

en: Group type
fr: Type de groupe

en: Stores
fr: Boutiques

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
fr: Ce champ a été désactivé par le plugin pour garantir la fonctionnalité attendue.
