Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Products
gl: Produtos

en: Orders
gl: Pedidos

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Add new profile
gl: Engadir un novo perfil

en: Group type
gl: Tipo de grupo
