Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Products
he: מוצרים

en: Orders
he: הזמנות

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Add new profile
he: הוספת פרופיל חדש

en: Group type
he: סוג קבוצה
