Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Invoices
id: Invoice

en: Promotions
id: Promosi

en: Products
id: Produk

en: Orders
id: Pesanan

en: Profiles
id: Profil

en: Add new profile
id: Tambah profil baru

en: Stores
id: Toko
