Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Promotions
is: Kynningar

en: Products
is: Vörur

en: Orders
is: Pantanir

en: Stores
is: Verslanir
