Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Promotions
ja: プロモーション

en: Products
ja: 商品

en: Orders
ja: 注文

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Add new profile
ja: プロファイルを追加

en: Licenses
ja: ライセンス

en: Group type
ja: グループタイプ

en: Stores
ja: ストア
