Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Stores
lt: Parduotuvės
