Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Products
lv: Preces

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Profiles
lv: Profili

en: Add new profile
lv: Pievienot jaunu profilu
