Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Invoices
nl: Facturen

en: Promotions
nl: Aanbiedingen

en: Products
nl: Producten

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Profiles
nl: Profielen

en: Add new profile
nl: Nieuw profiel toevoegen

en: Licenses
nl: Licenties

en: Group type
nl: Groepstype

en: Stores
nl: Winkels
