Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Invoices
ru: Счета

en: Promotions
ru: Промоакции

en: Products
ru: Товары

en: Orders
ru: Заказы

en: Profiles
ru: Профили

en: Add new profile
ru: Добавить новый профиль

en: Licenses
ru: Лицензии

en: Group type
ru: Тип группы

en: Stores
ru: Магазины
