Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Promotions
sk: Akcie

en: Products
sk: Produkty

en: Orders
sk: Objednávky

en: Profiles
sk: Profily

en: Add new profile
sk: Pridať nový profil

en: Stores
sk: Obchody
