Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Invoices
sv: Fakturor

en: Products
sv: Varor

en: Orders
sv: Beställningar

en: Profiles
sv: Profiler

en: Add new profile
sv: Lägg till ny profil

en: Group type
sv: Grupptyp
