Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Products
tr: Ürünler

en: Orders
tr: Siparişler

en: Profiles
tr: Profiller

en: Add new profile
tr: Yeni profil ekle

en: Group type
tr: Grup türü
