Group Content Moderation (1.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Moderated content
de: Moderierter Inhalt

en: Group
de: Gruppe

en: Author
de: Autor

en: Language
de: Sprache

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Updated
de: Aktualisiert

en: User
de: Benutzer

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: ‹ Previous
de: ‹ Vorherige Seite

en: Next ›
de: Nächste Seite ›

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Moderation state
de: Moderationsstatus

en: Asc
de: Aufsteigend

en: View the latest version
de: Neueste Version anzeigen

en: Content group content
de: Gruppen Inhalt

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
de: Es stehen keine moderierten Inhalte zur Verfügung. In diesem Bereich werden ausschließlich ausstehende Inhaltsversion, z. B. Entwürfe, angezeigt.
