Group Content Moderation (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: View the latest version
hy: Դիտեք վերջին տարբերակը
