Group Content Moderation (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Moderated content
ml: മോഡറേറ്റ് ചെയ്ത ഉള്ളടക്കം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
