General Data Protection Regulation (3.1.1) - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Configuration
ps: سازول

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Tasks
ps: دندې

en: Columns
ps: ستنې

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Task ID
ps: دنده پېژند
