General Data Protection Regulation (3.1.1) - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Notes
sk: Poznámky

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Revisions
sk: Revízie

en: Message text
sk: Text správy

en: Fields
sk: Polia

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: missing
sk: chýba

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Apply
sk: Použiť

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
sk: Dáta nemôžu byť uložené lebo cieľový adresár %destination je neplatný. Toto môže byť spôsobené nesprávnym použitím file_save_data() alebo chýbajúcim prúdovým zariadením.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov
