General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha15) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Notes
he: הערות

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Revisions
he: גרסאות

en: Fields
he: שדות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Task
he: משימה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Entity
he: יישות

en: Revert
he: שחזור

en: Getting Started
he: מתחילים

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: missing
he: חסר

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Removed
he: הוסר

en: Apply
he: החל

en: Tasks
he: משימות

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Columns
he: עמודות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות
