General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha19) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Removed
af: Verwyder

en: Apply
af: Pas toe

en: Tasks
af: Take
