General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
