General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita
