General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: disabled
ast: desactiváu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Configuration
ast: Configuración

en: published
ast: espublizáu
