General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
