General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: disabled
is: óvirkt

en: - None -
is: - Ekkert -

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt

en: About
is: Um
