General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: disabled
bs: onemogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Field type
bs: Tip polja

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen
