General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: - None -
fil: - Wala -

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala
