General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: disabled
is: óvirkjað

en: - None -
is: - Einki -

en: published
is: útgivið

en: not published
is: ikki útgivið

en: About
is: Um
