General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: About
km: អំពី
