General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: published
sq: publikuar

en: not published
sq: pa publikuar

en: About
sq: Informacione
