General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: published
sv: publicerad

en: Getting Started
sv: Komma igång

en: not published
sv: ej publicerad

en: About
sv: Om
