General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Type
mg: Karazana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
