General Data Protection Regulation (8.x-2.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Filename
bg: Име на файла

en: Notes
bg: Бележки

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: published
bg: публикувано

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: not published
bg: непубликувано

en: Removed
bg: Премахнато

en: Apply
bg: Търси

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
