General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.11) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Text
ja: テキスト

en: Display mode
ja: 表示モード

en: Bottom
ja: ボトム

en: Color
ja: 色

en: More information
ja: 詳細情報
