General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.12) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Top
es: Superior

en: Text
es: Texto

en: Display mode
es: Modo de visualización

en: Bottom
es: Inferior

en: Form Settings
es: Configuraciones del formulario

en: More information
es: Más información
