General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.13) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Top
he: עליון

en: Text
he: טקסט

en: Bottom
he: למטה

en: Color
he: צבע

en: More information
he: מידע נוסף
