General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.14) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Text
fr: Texte

en: Display mode
fr: Mode d'affichage

en: Bottom
fr: Bas

en: Form Settings
fr: Paramètres du formulaire

en: Color
fr: Couleur

en: More information
fr: Plus d'information

en: Popup position
fr: Position du popup

en: General Data Protection Regulation Compliance
fr: Conformité au Règlement Général sur la Protection des Données

en: GDPR settings
fr: Paramètres RGPD
