General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.14) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Text
lv: Teksts

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Bottom
lv: Apakša

en: Color
lv: Krāsa

en: More information
lv: Detalizētāka informācija
