General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.17) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Text
eu: Testua

en: Bottom
eu: Behean

en: Color
eu: Kolore

en: More information
eu: Informazio gehiago
